در حال بارگذاری

سوالات

تماس

باشگاه

مجله

درباره ما

سایر

خانه

Loading...

آفر

هتل

سفرو

باشگاه مشتریان

سفر به مالدیو جزیره رویایی

Rate this post

سفر به مالدیو

اگر به تازگی قصد سفر به مالدیو جزیره رویایی، به سرتان زده است ما به شما توصیه میکنیم که کمی بیشتر راجع به این بهشت زیبا تحقیق کنید تا مسافرت شگفت انگیز تری را تجربه کنید.جمهوری مالدیو دارای جزیره های زیبای فراوانی است. که هرکدام از این جزایر یک قسمت از بهشت است.

بهترین زمان سفر به مالدیو

نکته قابل توجه در رابطه با مالدیو این است که نمیتوانید بگوئید بهترین زمان سفر به مالدیو چه زمانی است!به این دلیل که این منطقه در همه فصل ها آب و هوای آفتابی و مناسبی دارد.

نکات کوچک در رابطه با سفر به مالدیو

 • اختلاف زمانی با تهران
 • مالدیو حدود 1 و نیم از تهران جلوتر است.
 • زبان رسمی:دیوهی
 • واحد پول:روفیه
 • کد کشور:960+
 • فرودگاه بین المللی:ابراهیم نصیر،گن

آب و هوای مالدیو

آب و هوای مالدیو در تمام فصول سال استوایی است.دلیل محبوبیت آن هم در کنار زیبایی آن آب و هوای آن است.

پائیز و زمستان:

آب و هوای مالدیو بارانی و مرطوب است.

تابستان و بهار:

آب و هوای تابستان و بهار در مالدیوگرم و مرطوب  دما:25 درجه

هزینه سفر به مالدیو

هزینه سفر به مالدیو شامل اقامت در هتل،غذا و خورد و خوراک،فعالیت های تفریحی و بازدید از مکان های دیدنی مالدیو است.

 اقامت در هتل های جزیره مالدیو

به جز پایتخت مالدیو اقامت در هتل های این جزیره در فصل های کم توریست سال حدود از 900 روفیه هزینه دارد.در بیشتر اقامتگاه ها اتاق های دو تخته حدود 1500 روفیه است.

 • تهویه مطبوع
 • وای فای رایگان
 • اکثرا مجهز به استخر
 • حمام اقتصاصی
 • صبحانه رایگان

غذا و خوردو خوراک چقدر هزینه دارد در مالدیو؟

در ریزورت ها رزرو شما شامل تمام وعده های غذایی است و نیازی نیست که برای تمام وعده ها هزینه جدا بپردازید.جزیره ای به نام ماله در مالدیو وجود دارد که در آن امکان خرید انواع خوراک های محلی با قیمت مناسب محیا است.

حمل و نقل عمومی

برای جابجایی و حمل و نقل ما بین جزایر میتوانید یک سری خدمات از ریزورت خودتان دریافت کنید.اگر از فرودگاه بخواهید به ماله بروید با فرابر هزینه آن حدود 40 روفیه است.

مکان های دیدنی و سواحل مالدیو

جزایر دیدنی و رویایی مالدیو  در دل اقایانوس هند قرار دارند.

جزیره مرجانی Banana Reef

جزیره مرجانی Banana Reef

جزیره ای در مالدیو وجود دارد به نام جزیره مرجانی Farukolhufushi در آب های سنگ ماله شمالی،این مکان محلی برای غواصان و شناگران است.میتوانید از ریزورت خود تور غواصی رزرو کنید و این صخره های خارق العاده را از نزدیک ببینید.

ساحلFULLDHOO

ساحلFULLDHOO 

ساحل  FULLDHOO که در شمال غربی ماله قرار گرفته است دارای یک ریزورت است که به معنای واقعی در زمان وقت گزراندن در آن احساس میکنید که وسط بهشت هستید.

جزایر زیبای مالدیو

جمهوری مالدیو دارای 1192 جزیره مرجانی حیرت انگیز است که در جنوب غربی کرانه های هندوستان قرار دارند.کوتاه ترین فاصله آنها با کرانه های هند 600 کیلومتر است.

جزیره Fua mulaku

جزیره فومولاکو در جنوب مالدیو. قرار گرفته است.Fua mulaku مکانی دنج است که دور از مناطق توریستی جمهوری قرار گرفته است و برای ورود به آن نیاز به مجوز دارید.دومورد از جذابیت های این منطقه دریاچه پارک آبی و سواحل شنی سفید است.

جزیره ولا Velaa

جزیره خصوصی ولا Velaa تجربه خاص و منحصر به فردی را برای گردشگران مالدیو  رقم میزند.در این منطقه اقامتگاه های لوکس،خانه های ساحلی و امکانات تفریحی برای گردشگران مالدیو در نظر گرفته شده است.

به شما توصیه میکنیم که اگر به مالدیو رفتید حتما سری به بازار های محلی مالدیو بزنید زیرا که بازار محلی مالدیو مملو از غذا های محلی و میوه های استوایی هستند که امتحان کردن بعضی از آنها شما را وارد دنیای جدیدی از طعم و مزه میکند.