در حال بارگذاری

سوالات

تماس

باشگاه

مجله

درباره ما

سایر

خانه

Loading...

آفر

هتل

سفرو

باشگاه مشتریان

بهترین هتل های استانبول تکسیم

3/5 - (2 امتیاز)

هتل در میدان تکسیم؟ دلیل محبوبیت هتل های میدان تکیسم چیست؟

بهترین هتل های استانبول در میدان تکسیبم قرار گرفته اند زیرا که این خیابان معروف یکی از ایده آل ترین خیابان های استانبول است دلیل آن هم این است زیرا از طریق این منطقه میتوانید به مهم ترین خیابان ها و مراکز خرید و هم چنین وسایل نقلیه عمومی دسترسی کامل داشته باشید.

بهترین هتل های استانبول تکسیم

میدان تکسیم قلب استانبول 

همانطور که گفتیم میدان تکسیم دارای بهترین هتل ها است اما این جمله به این معنا نیست که همه هتل های لاکچری یا لوکس در آن قرار دارند. بلکه به این معنا است که اقامت های مختلفی از جمله 2 ستاره تا 5 ستاره در میدان تکسیم قرار دارند.

هتل های 5  ستاره اطراف میدان تکسیم

هتل الیت ورلد  Elite World Istanbul Taksim Hotel

هتل الیت ورلد استانبول یکی از ایده آل ترین هتل های 5 ستاره تکسیم است که 19 طبقه دارد و تعدادی کافه و رستوران در آن فعال هستند.اتاق های این اقامتگاه دارای دکوراسیونی مدرن از متریال به کار گرفته شده در سرویس بهداشتی گرفته شده تا وسایل موجود اتاق هستند.البته برخی از آنها دارای سالن نشیمنگاه و مبلمان مختصری هستند.

امتیاز در سایت سفرو : 7.9 از 10 امتیاز

هتل دیوان استانبول Divan Istanbul

Divan Istanbul  واقع در مرکز استانبول یک مجموعه بی نظیر است که مجهز به یک استخرسرپوشیده نمیه المپیک است.معماری این مجموعه کاملا مدرن است اما در برخی از قسمت ها فرهنگ سنتی ترکیه هم در آن حفظ شده است.اتاق های این هتل دارای دکوراسیون و معماری بسیار شیک و مدرنی است که با فرهنگ ترکی ترکیب شده اند.

امتیاز در سایت سفرو : 8.6 از 10 امتیاز

کراون پلازا هربیه Crowne Plaza Istanbul Harbiye, an IHG Hotel

اقامتگاه کراون پلازا هربیه هم یکی دیگراز هتل های 5 ستار و لوکس استانبول است که در 15 دقیقه ای منطقه تکسیم قرار دارد.یکی دیگر از ویژگی های جالب این هتل نزدیک بودن آن به مرکز خرید نیشانتاشی است.اتاق های این مجموعه دارای چیدمانی مدرن،سیستم تهویه هوا و خود هتل دارای کملوپ ورزشی،سالن ماساژ،سونا و استخر سربسته می باشد.

امتیاز در سایت سفرو : 7.2 از 10 امتیاز

هتل سی وی کی پارک بسفر CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul

هتل سی وی کی بسفردر قلب شهر استانبول یا در تکسیم قرارگرفته اسنت.سی وی کی مجهز به یک استخر،مرکز اسپا و تناسب اندام است.همچنین مهمانان آن میتوانند از سونا ،ماساژ و حمام ترکی لذت ببرند.اتاق های این مجموعه دارای معماری مدرن و مجهز به امکانات امروزی است.نکته مهم این است که فاصله آن با خیبان استقلال تنها 450 یارد است.

امتیاز درسایت سفرو : 8.8 از 10 امتیاز

هتل سی وی کی پارک بسفر CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul

هتل های 4ستاره اطراف میدان تکسیم

هتل دپارما اند اسپا The Parma Hotel & Spa Taksim

هتل دپارما اند استار یک اقامتگاه 4 ستاره است که فقط 110 متر با تکسیم و استقلال فاصله دارد.از جمله امکانات آن میتوان به استخرسرپوشیده،دسترسی به اینترنت رایگان و غیره اشاره کرد.اتاق های آن عایق بندی صدا دارند و مجهز به تهویه هوا،تلوزیون صفحه تخت،میز کار و مینی بار هستند.

امتیاز در سایت سفرو : 8.2 از 10 امتیاز

هتل  الیسوم استایل تکسیم The Elysium Styles Taksim

هتل السیوم استایل تکسیم به عنوان یک هتل 4 ستاره دارای امکانات مدرن و امروزی اقامت را برای میهمانان خوذ آسوده میکند.این مجموعه دارای سیتم چک این و چک اوت سریع و همچنین انبار چمدان برای افرادی که بار انبوهی همراه خود دارند.تعداد اتاق های آن 55 اتاق مدرن است که هر کدام آنها دارای حمام اختصایی می باشد.مسافران این اقامتگاه میتوانند صبحانه خود را در اتاق خود میل کنند.در این هتل امکانات رزرو گشت شهری،اجاره ماشین یا درخواست تاکسی و همچنین دارای یک مکان تجاری هم می باشد.

امتیاز در سایت سفرو : 7.4 از 10 امتیاز

تایتانیک سیتی تکسیم Titanic City Taksim

هتل چهار ستاره تایتانیک سیتی تکسیم تنها چهار دقیقه با میدان معروف تکسیم فاصله دارد.اتاق های آن کاملا مدرن و امروزی هستند و همچنین امکانات مدرنی هم دارند.اتاق های آن مجهز به حمام باشکوه و کف پارکت هستند.داخل اتاق هم میتوانید با میوه و چای مینی بار از خودتان پذیرایی کنید.

امتیاز در سایت سفرو: 8.4 از 10 امتیاز

سی وی کی تکسیم هتل استانبول CVK Taksim Hotel Istanbul

هتل 4 ستاره سی وی کی بر فراز میدان تکسیم در قلب منطقه بی اوغلو قرار گرفته است.این مجموعه دارای اتاق های شیک با طراحی منحصر به فرد،رستوران مدیترانه ای که با دیوار های شیشه ای با از بسفر دارد.امکانات اتاق های این هتل بسیار مدرن و امروزی و برخی از آنها هم مجهز به بالکن هستند.

امتیاز در سایت سفرو : 8.0 از 10 امتیاز

میدان تکسیم کجاست؟
میدان تکسیم مرکز شهر استانبول و در منطقه بی اوغلو قرار گرفته است.
بهترین هتل های سه ستاره تکسیم کدامند؟
هتل اوی سوئیت،هتل مترو پارک،آل الین و مستر بیاض