در حال بارگذاری

سوالات

تماس

باشگاه

مجله

درباره ما

سایر

خانه

Loading...

آفر

هتل

سفرو

باشگاه مشتریان

بهترین منطقه برای رزرو هتل در دبی

1/5 - (1 امتیاز)

بهترین محله های دبی برای رزرو هتل

دبی یکی از بهترین شهر ها برای اقامت و سفر در ایالت متحده عربی است;همچنین دانستن بهترین منطقه برای رزرو هتل در دبی دارای اهمیت بالایی است.اولین نکته که در رابطه با این موضوع باید در نظر داشته باشید این است که در این منطقه معمولا هتل های نزدیک به مرکز گردشگری گران تر هستند و خوبی آنها این است رفت و امد دربین مراکز مهم گردشگری را برای شما آسان تر میکند.

رزرو هتل در منطقه جمیرا دبی

رزرو هتل در منطقه جمیرا دبی،یکی از محبوب ترین روش هایی است که معمولا مسافران این مقصد علاقه به انجام آن دارند.تقریبا ده سالی است که منطقه جمیرا دبی در یکی از لوکس ترین مناطق دبی تشکیل شده است;همچنین برج العرب یکی از نماد های این منطقه لوکس است چون برج معروف دبی در این قسمت بنا شده است.

امتیاز رزرو هتل در منطقه جمیرا

 • دسترسی به برج العرب
 • پارک آبی هیجان انگیز وایلد وادی
 • جاده شیخ زاید
 • منطقه مارینا

هتل های منطقه جمیرا

 • هتل مارینا دبی
 • جا اوشن ویو هتل
 • جاناه مارینا سوئیت آپارتمان
 • پیر آپارتمان هتل مارینا

منطقه داون تاون دبی برای رزو هتل

یکی دیگر از مراکز گردشگری دبی منطقه داون تاون دبی است که به بلوار اصلی دبی دسترسی دارد.دان تاون دبی یکی از منطقه های خوب آن است که میتوانید ورزش های آبی را در ساحل آن و همچنین دسترسی از آن به برج خلیفه برای شما بسیار آسان است.

فواره دبی مال هم که یکی از جاذبه های محبوب آن می باشد که از داون تاون میتوانید به آن دسترسی داشته باشید.همچنین به شما توصیه میکنیم که اگر به این منطقه رفتید به دبی  مال بروید و از این مرکز خرید بزرگ دیدن کنید.

منطقه بر دبی bur dubai

منطقه بر دبی یکی از مناطق سنتی تر و بومی تر دبی است;بهترین منطقه برای افرادی که میخواهند اقامت کم هزینه تر و اقتصادی تری را تجربه کنند بی شک همان منطقه بر دبی است.با وجود این که  منطقه نزدیک به جاذبه های گردشگری دبی نیستند اما با این حال میتوانید با مترو و وسایل نقلیه در سطح شهر به راحتی تردد کنید.

محله الصفوح دبی

یکی دیگر از مناطق توریستی دبی که مناسب برای رزرو هتل می باشد منطقه الصفوح دبی می باشد;زیرا که بزرگترین پیست اسکی سرپوشیده در این منطقه قرار گرفته است.همچنین محله الصفوح از معدود مناطقی است که در دبی دارای کلیسا در کنار معابد هندو ها و مسجد است.یکی دیگر از جاذبه های آن ساحل بسیار زیبای قصر سیاه می باشد لوکس ترین هتل های دبی در آن قرار گرفته است.

مناطق دیدنی محله الصفوح دبی

 • بازار souk madinat jumeira
 • هتل های holiday inn
 • هتل Radisson blu hotel

محله دیره دبی

محله دیره دبی در گذشته به عنوان مرکز این شهر شناخته میشده و در شرق منطقه قرار دارد.در این منطقه میتوانید به بازار های محلی از جمله بازار طلا،ادویه و عطر بروید.همچنیمن هتل ها و رستوران های مدرنی در این منطقه وجود دارد.محله دیره با پارک های ساحلی،مراکز خرید و معماری جالب خود از گردشگران پذیرایی میکند.

دلفیناریوم دبی در منطقه دیره

دلفیناریوم دبی یا همان پارک دلفین ها که یکی از اولین پارک های دلفینی بوده است که همچنین دارای تهویه هوا هم می باشد.در این مجموعه نه تنها میتوانید از تماشای دلفین ها لذت ببرید بلکه میتوانید از دیدن فوک ها هم لذت ببرید.

ارزانترین منطقه دبی کجاست؟

المدینته العالمیه،القصیص،الرمرام،دبی جنوبی

لوکس ترین منطقه دبی کجاست؟

محله جمیرا،منطقه مارینا،البرشا،داون تاون،دیره