در حال بارگذاری

سوالات

تماس

باشگاه

مجله

درباره ما

سایر

خانه

Loading...

آفر

هتل

سفرو

باشگاه مشتریان

تفریحات زمستانی استانبول

Rate this post

استانبول در زمستان

تفریحات زمستانی استانبول

اگر علاقه مند به سفر استانبول در فصل زمستان باشید شاید برای شما سوال باشد که این شهر زیبا دارای چه تفریحاتی است.این شهر دارای زمستان زیبایی است.پرچم کشور ترکیه قرمز است و شما رنگ قرمز را در سایبان کیوسک های ساندویج فروش،ترموا و سراسر شهر میبینید که با سطح برفی و سفید رنگ شهر ترکیب زیبا و دلنشینی را به چشمان شما هدیه میدهد.

فعالیت های زمستانی در استانبول

شهر بازی سرپوشیده

شهربازی یکی از تفریحاتی است که برای همه افراد در هر سن و سالی جذاب است.در یکی از روز های سرد زمستانی در استانبول میتوانیدبه شهربازی سرپوشده ان بروید و از تعطیلات خود لذت ببرید.

برای رفتن به این شهر بازی باید به مرکز خرید مال اف بروید.

خرید از حراجی های آخر سال 

خرید کردن به تنهایی خودش یک تفریح تمام عیار به حساب می آید.حال اگر این جریان همراه با تخفیفات هیجان انگیزی هم که باشد سفر شما را لذت بخش تر میکند.

 

خوراکی های زمستانی در ترکیه

ثعلب داغ معروف ترین نوشیدنی استانبول

ثعلب داغ یکی از نوشیدنی های پرطرفدار و خوشمزه در استانبول است که بسیار خوشمزه است و در فصل پائیز و زمستان استفاده میشود.میتوانید در یک کافه با ویوی برج گالاتا این نوشیدنی خوشمزه را بنوشید و از فضا لذت ببرید.

شاه بلوط کبابی

یکی از کارهایی که در زمستان استانبول حتما باید امتحان بکنید خوردن شاه بلوط کبابی است.

همانطور که درحال قدم زدن در سنگ فرش های تکسیم هستید میتوانید از دست فروشان شاه بلوط بخرید و نوش جان کنید.

ورزش های زمستانی استانبول

 

اسکی سواری در پیست کاراتپه استانبول
Ski Kartepe Istanbul

 

 

 

 

 

 

اسکی سواری در پیست کاراتپه استانبولSki Kartepe Istanbul

اسکی سواری یکی از شگفت انگیز ترین تفریحات زمستانی است.بر فراز کوهستان کاراتپه استانبول اسکی کردن نه تنها چشم انداز زیبایی را به شما هدیه میدهد بلکه میتوانید بدون هیچ پیش زمینه ای به صورت مبتدی یا حرفه ای اسکی کنید.

 

 سورتمه بر فراز یخ های دریاچه چیلدیر
Sledding on the ice of Childer Lake

 

 

 

سورتمه بر فراز یخ های دریاچه چیلدیر

سورتمه سواری بر فراز دریاچه یخ زده یکی دیگر از تفریحات زمستانی است که میتوانید از آن لذت ببرید.دمای هوای دریاچه در زمستان اغلب منفی 25 درجه است و یخ روی آن حدود 5 سانتیمتر ضخامت دارد.

تو فصل زمستان از کدوم جاذبه های استانبول دیدن کنیم!

 

برج گالاتا استانبول 
Istanbul’s Galata Tower

 

 

 

 

 

 

بازدیداز برج گالاتا استانبول 

به شما پیشنهاد میکنیم که در فصل زمستان بیشتر از فضا های سرپوشیده بازدید کنید.برج گالاتا یکی از مکان هایی است که بازدید کردن از ان در فصل زمستان خالی از لطف نیست.همچنین کوچه های اطراف ان چشم انداز بسیار زیبایی دارند و میتوانید در کافه های اطراف آن هم قهوه گرم بخورید.

 

حمام سنتی خرم سلطان
Istanbul traditional bath

 

 

 

 

 

 

حمام های سنتی ترکی 

حیف است که تا استانبول بروید و سری به حمام های سنتی آن نزنید.مخصوصا در فصل زمستان گرفتن یک حمام گرم سنتی میتواند خستگی گردش را از تن شما خارج کند.ما به شما حمام خرم سلطان را معرفی میکنیم که در کنار این تجربه همزمان از یک مکان تاریخی هم بازدید کرده اید.

تفریحات مهیج زمستانی

 

تله کابین استانبول 
Istanbul cable car

 

 

 

 

 

 

تله کابین استانبول 

تله کابین سواری و عبور از منظره برفی تپه پیر لوتی لذت سفر شما را چند برابر میکند.کابین های این تله کابین 8 نفره اند و استاندارد های روز دنیارا دارا هستند.میتوانید همراه خودتان نوشیدنی یا خوراکی ببرید و هنگام پیمایش مسیر برفی تپه میل کنید تا لذت بیشتری ببرید.

 

بالن سواری در کاپادوکیا
Balloon ride in Cappadocia

 

 

 

 

 

 

بالن سواری در کاپادوکیا 

بالن سوار برای روزی که هوا صاف و بدون بارندگی است یکی از تفریحاتی است که میتوانید در کاپادوکیا امتحان کنید.حتی اگر از ارتفاعات هم ترس دارید میتواند فقط از منظره دل نشین آن استفاده کنید و یا عکس های هنری به یادگار برای خود ثبت کنید.

تور زمستانی استانبول

در فصل زمستان و پائیز تور های استانبول قیمت بسیار مناسبی پیدا میکنند.میتوانید تور های زمینی و هوایی را با هزینه ای بسیار به صرفه رزرو کنید.معمولا اکثر افراد برای خرید کردن از استانبول در فصل پائیز خواستار رزرو تور های آن میشوند.