در حال بارگذاری

سوالات

تماس

باشگاه

مجله

درباره ما

سایر

خانه

Loading...

آفر

هتل

سفرو

باشگاه مشتریان

تفریحات هند

Rate this post

بهترین تفریحات هند

تفریحات هند
india tourist atraction

بهترین تفریحات هند|هندوستان کشور رنگ ها و طمع ها دارای تفریحات متنوع و فراوانی است.با ما همراه باشید تا بهترین تفریحات هند را به شما معرفی کنیم.

برای این که بتوانید سفر خوبی به این مقصد زیبا داشته باشید اول باید هدفتان از سفر به هند را مشخص کنید و سپس تصمیم بگیرید که تمرکزتان را در کدام منطقه آن بگذارید.

معروف ترین مکان هایی که معمولا گردشگران فراوانی را به خود جذب میکند جیپور،آگرا و دهلی است که بهترین زمان سفر به ان هم پائیز و زمستان می باشد.

البته فراموش نکنید که بمبیئ،کاساولی و سیکیم هم جزو مناطق پرگردشگر هند هستند.در ادامه تمامی تفریحات هند را به شما معرفی میکنیم.

شرکت در فستیوال های هند

یکی از معروف ترین و دوست داشتنی ترین تفریحات هند که گردشگران فراوانی را به خود جذب میکند شرکت در فستیوال های هند است.

زیبایی جشنواره های هند این است که در هیج جای کره زمین نمیتوانید شبیه به آنها را تجربه کنید. جشن هایی مملو از رنگ، نور، رقص و شادی

که نفس بیننده را در سینه حبس میکنند. تمامی فستیوال های هند بر گرفته شده از تاریخ، مذهب و فرقه های مختلف است.

فستیوال نور و شعله ها Diwali

فستیوال diwali
Diwali festival

یکی از مهم ترین و بزرگترین فستیوال های هندوستان که در فصل پائیز هم برگزار میشود Diwali است که معنای آن صف نور است.

مدت این جشنواره 5 روز است و تاریخچه آن برمیگردد به پیروزی یکی از اساطیر و الهه های خوبی هندکه بر نشانه های جهل،فقر و بدی پیروز میشود.درواقع فلسفه این فستیوال مربوط به پیروزی خیر بر شر است.

فستیوال های رقص هندوستان

فستیوال های هندوستان
India Festivals

رقص یکی از نماد های اصلی کشور هند است.طبیعی است که فستیوال های رقص این کشور دیدنی و معروف باشند.همچنین شما با دیدن رقص هندی میتوانید با بخش بزرگی از فرهنگ هند آشنا شوید و همزمان تفریحات آن را تجربه کنید.

یکی از معروف ترین فستیوال های رقص هندی Mussal Khel Pestel است که در ایالت گوا به صورت سالانه برگزار میشود.این مراسم برای پادشاهان دلیر هندوستان برگزار میشود و در طول ان مشعل های اتش و نور رقاصان را همراهی میکنند.

البته ناگفته نماند که تمامی رقص های هند که به صورت نمادین اجرا میشوند ریشه مذهبی و عرفانی دارند.یکی دیگر از رقص های معروف هند Makar Sankranti است که در گجرات هند برگزار میشود.

غذا های هندی یک تفریح خوشمزه

امتحان کردن غذای ملل های مختلف بی شک یکی از لذت بخش ترین تفریحات دنیا است.

مخصوصا در کشو هند که دارای فرهنگ غذایی متفاوتی مملو از طمع و رنگ های وسوسه انگیز می باشد.شاید برای شما جالب باشد که اکثر مردم هند گیاه خوار هستند و میتوانید غذا های خیابانی هند را امتحان کنید و یا در رستوران های آن غذا های خوشمزه میل کنید.

این نکته را همه ما میدانیم که غذا های هندی بسیار تند و مملو از ادویه است.

امتحان غذا های تند و پر ادویه که یکی از تفریحات هند است ذهن شما را وارد دنیای جدیدی میکند.

معروف ترین غذا هایی که به شما معرفی میکنیم تا در هند امتحان کنید موارد زیر هستند

  • بریانی
  • چات
  • چیکن تندروری
  • چیکن ماسالا
  • روگان جوش

که همگی غذا های معروف هندی هستند.اگر بخواهید غذا های معروفی را امتحان کنید به شما توصیه میکنیم که رستوران ناتراچ در ادایپور را امتحان کنید.

اگر هم به غذا های خیابانی علاقه مند هستید بهترین روش این است که از طریق بازار های محلی اقدام کنید.در این بازار پیشنهاد ما این است که غذای معروف بشقاب پاراتا را امتحان کنید.

تفریح در جاذبه های دیدنی هند

بازدید از جاذبه های دیدنی و بی نظیر هند یکی دیگر از تفریحات مفرح و خارق العاده در هندوستان است که شما را سرگم میکند.

اگر بخواهید تمامی جاذبه های هند را ببینید یک بار سفر به هند کافی نیست.

این کشور مملو از مراکز و مکان های تفریحی است که زمان زیادی نیاز است تا بتوان از همه آنها بهره مند شد. اولین مکانی که ما به شما معرفی میکنیم دروازه دهلی است که به صورت رایگان میتوانید از ان بازدید کنید.

یکی دیگر از مکان هایی که حتما باید در سفر به هند ارز آن بازدید کنید،تاج محل است.تاج محل نماد این کشور که برای مردم آن به شدت مورد احترام و ارزش می باشد.

علت غنی بودن جاذبه ها تفریحی هند در کنار هم قرار گرفتن جاذبه های زیبا و فلسفه دار طبیعی،تاریخی و فرهنگی است که هند را تشکیل داده اند.اگر علاقه به شناخت تفریحات هند دارید به شما بگوئیم که هند دارای کوه های سرسبز و رود های خروشان زیبایی است.

اگر به سفر هند علاقه دارید مجله صفر تا صد سفر به هند را بخوانید.

سواحل زیبای هندوستان

هند دارای سواحل متعددی است که به اقیانوس ختم میشوند.اکثر ایالت های هند صاحب چشم نواز ترین و زیبا ترین سواحل هستند

که خودآنها هم علاقه قابل توجه ای نسبت به سواحلشان دارند.اگر علاقه به سفر به هند دارید سواحل زیر را به شما معرفی میکنیم

  • هند ریشکن
  • پالم در گوا
  • تامیل نادو
  • سواراج دوییپ و دها

در این سواحل میتوانید تفریحات آبی از جمله شنا،واتر برد،رفتینگ و قایق سواری را امتحان کنید.

بازدید از بازار های محلی و مراکز خرید هند

بازار های محلی هند
Local Market India

یکی دیگر از تفریحات هند خرید کردن از بازار ها و مراکز خرید رنگارنگ است که به قدری سرشار از رنگ و زندگی هستند که حتی بازدید از انها هم به خودی خود یک تفریح مهیج به حساب می آید. اما اگر بخواهید مراکز خرید بزرگ و مدرن هند را ببینید به شما توصیه میکنیم که در دهلی و منطقه دهلی نو و یا در بمبئی پی آن بگردید. سیتی سنتر های بزرگ هند شامل رستوران، سینما، سالن بازی کودک، سالن بیلیارد و بولینگ هستند و بهترین برند های روز دنیا را میتوانید در انها بیابید.

توصیه ما به شما این است که برای خرید سوغاتی حتما به بازار های محلی و سنتی مراجعه کنید زیرا که در این بازار ها میتوانید بهترین پارچه های مرغوب ترین ادویه ها و تنقلات هندی را امتحان کنید.

شرکت در کنسرت های موسیقی هند

موسیقی هم مانند رقص عضو جدا نشدنی از فرهنگ هند است.یکی دیگر از تفریحاتی که میتوانید در هند تجربه کنید شرکت در اجرا و کنسرت های موسیقی هند است که حسابی انرژی شما را با رقص و آواز تخلیه میکنند.

اگر هم قصد دارید که سفر به صرفه و کم هزینه ای را داشته باشید هیچ نگران نباشید زیرا در خیابان ها و میدان های هندوستان مردم رقص و موسیقی های خیابانی و دیدنی ای را برگزار میکنند که شما میتوانید با پرداخت مبلغ دلخواهی از انها استقبال کنید.

هرچقدر از تفریحات هند به شما بگوئیم کم است. این سرزمین رنگین کمانی است در جغرافیای کره زمین و فرهنگ و مکان های تفریحی فراوانی را در دل خود قرار داده است.همه این تفریحات در یک نوشته جا نمیشوند اما ما تلاش کردیم تا بهترین تفریحات آن را به شما معرفی کنیم.