در حال بارگذاری

سوالات

تماس

باشگاه

مجله

درباره ما

سایر

خانه

Loading...

آفر

هتل

سفرو

باشگاه مشتریان

جزیره نخل دبی|پالم جمیرا

3.3/5 - (3 امتیاز)
جزیره نخل دبی
Dubai Palm Island

بزرگترین جزیره مصنوعی دبی

جزایر نخل دبی یکی از معروف ترین و زیبا ترین جزایر مصنوعی جهان است که به عنوان هشتمین عجایب شناخته شده است.

درباره پالم جمیرا بیشتر بدانید!

پالم جمیرا که نام جزیره نخل دبی است. نام خود را از صورت نخل شکل خورد گرفته است.این مکان دست ساز دارای 5000 آپارتمان ساحلی،4000 هزار ویلای قابل سکونت،1000خانه آبی،و حدود 60 هتل مدرن و مجلل است.همچنین تعدادی اسکله تفریحی،اسپای بهداشتی،مراکز خرید،رستوران،سینما و امکانات ورزشی و غواصی است.شاید برای شما جالب باشد که برعکس نام آن هیچ پالم یا نخل طبیعی و واقعی ای در آن یافت نمیشود.

جزیره پالم جمیرا توسط محمد بن رشید طراحی شده است تا بتواند گردشگران بیشتری را به خود جذب کند.

چرا جزیره ؟
جزیره نخل دبی درواقع با استفاده از پل های دست ساز بشر بر سطح آب قرار گرفته اند.و تا امروز بزرگترین جزیره دست ساز جهان است.

مکان های دیدنی پالم جمیرا

همانطور که پیشتر گفتیم پالم جمیرا دارای امکانات رفاهی و تفریحی متعددی میباشد و میتوانید آن را یک شهر کامل  در نظر بگیرید.

مرکز خرید نخیل دبی

مرکز خرید نخیل جزوی از ساختمان برج پالم است و حدود 300 برند بین المللی در شاخه های مختلف در آن فعالیت دارند.این مال مجهز است به

  • ترامپولین
  • خانه بازی کودک
  • پارک صخره نوردی
  • سینما

مونوریل پالم

جزیره نخل وسعت بسیار بزرگی دارد و برای این که مردم به راحتی ما بین این جزیره جابه جا شوند یک ریل ساخته شده است تا دسترسی به مکان های دیدنی اسان تر شود.

فواره موزیکال جزیره نخل

مجموعه فواره موزیکال پالم جمیرا به عنوان بزرگترین فواره دنیا شناسایی شده است و با هزار لامپ ال ای دی نمای زیبایی به جزیره میدهد.

هتل آتلانتیس پالم

هتل آتلانتیس پالم یکی از مجلل ترین و زیبا ترین اقامتگاه های دبی است که چشم اندازی از آب های نیلگون و تاج نخل را به خود اختصاص داده است.همچنین پارک آبی آکوانچر زیر مجموعه این پارک است.

وست بیچ یا ساحل غربی West Beach

ساحل وست بیچ یک ساحل تفریحی است که انواع امکانات رفاهی و گردشگری را به ارائه میدهد و میتوانید یک روز آفتابی لذت بخش را در آن سپری کنید.

پارک التحاد

پارک التحاد یک مجموعه است که میان هتل ها و برج های مسکونی جزیره ساخته شده است و شامل یک مسیر 3.2 کیلومتری پیاده روی است.

هتل ها و ریزورت های نخل جمیرا

اگر سوال بپرسید که بهترین هتل های دبی کجا قرار دارند،دقیق ترین پاسخ هتل های داخل پالم جمیرا است.و ریزورت های بزرگ و معروف دبی است.

  • آتلانتیس پالم
  • کمپینسکی پالم جمیرا
  • ریکسوس پالم دبی
  • ریزورت پالم
  • سنت رجیس پالم

تفریح در جزیره پالم جمیرا

جزیره پالم جمیرا دارای تفریحات مهیج و بی پایانی است. همچنین میتوانید یک روز کامل را در این جزیره سپری کنید و روز خود لذت ببرید.

ماجرا جویی در پارک آبی جزیره پالم

فراموش نکنید که برای تفریح در پارک آبی پالم جمیرا وسایل شنای خود را با خود همراه داشته باشید.آکوانچر نام این پارک آبی هیجان انگیز است. که یکی از بهترین پارک های آبی دبی شناخته شده.در این مکان میتوانید هیجان انگیز ترین وسایل بازی را امتحان کنید و آدرنالین خونتان را به نهایت برسانید.

تور کشتی کروز نخل دبی

تور کشتی کروز یک سفر یک ساعته در اطراف جزیره نخل است که یکی از هیجان انگیز ترین تفریحاتی است که میتوانید در دبی تجربه کنید.

سخن آخر
همانطور که گفتیم جزیره پالم جمیرا یک شهر است به تنهایی خود و اگر به این جزیره زیبا رفتید میتوانید تفریحات جالب و هیجان انگیز گوناگونی را تجربه کنید.با خواندن این مقاله اطلاعات کاملی را بدست آوردید و میتوانید از زمان خود استفاده به صرفه ای داشته باشید.