در حال بارگذاری

سوالات

تماس

باشگاه

مجله

درباره ما

سایر

خانه

Loading...

آفر

هتل

سفرو

باشگاه مشتریان

بلک فرایدی دبی

3/5 - (2 امتیاز)

شروع زمان بلک فرایدی از از 2 تا 5 آذر است و از آنجایی که دبی در این موقع از سال هوای به شدت دلپذیری دارد ما به شما توصیه میکنیم اگر قصد سفر دارید بلک فرایدی خود را در دبی بگذرانید.همچنین جمعه سیاه در امارات به شیوه متفاوت تری همرا با برنامه های گوناگون برگزار میشود.تمام مراکز خرید شلوغ است و برند های معتبر و روز دنیا که طرفداران زیادی هم دارند تخفیفات و مسابقات هیجان انگیزی را به مشتریان خود ارائه میدهند.

بلک فرایدی در دبی چگونه
dubai black friday

خرید در بلک فرایدی دبی

به طور کلی دبی یک شهر گردشگری است که به همین منظور برند های سراسر دنیا در مال های آن فعالیت میکنند.خرید در بلک فرایدی دبی یکی از روش هایی است که میتوانید با قیمت مناسب کلی محصول هیجان انگیز را با خود به خانه برگردانید.همانطور که میدانید دبی دارای آب و هوای بسیار گرم و  خشکی است پس سفر به آن در زمان بلک فرایدی بهترین و هوشمندانه ترین انتخاب است زیرا که هم به مقصد مورد نظر سفر کرده اید هم این که میتوانید در جشواره های تخفیف برند های پوشاک مخصوصا شرکت کنید.

برای اطلاع از جشنواره خرید دبی کلیک کنید.

تخفیفات شگفت انگیز جمعه سیاه در دبی

جمعه سیاه در دبی به این صورت است که هرچه با بلک فرایدی نزدیک تر میشوید برند ها و فروشگاه های زنجیره ای بیشتری به تخفیفات جمعه سیاه اضافه میشوند.وسایل خانه،پوشاک،وسایل برقی و الکتریکی از جمله وسایلی هستند که به ترتیب در بلک فرایدی فروش بالاتری را در بیت تخفیفات شگفت انگیز جمعه سیاه دارند.حتی آمار نشان میدهد که 30 درصد از افراد پول خود را از قبل جمع آوری میکنند و خریدهای خود را میگذارند برای روز بلک فرایدی تا بتوانند با تخفیفات بیشتری خرید کنند.

خرید عید در جمعه سیاه دبی

یکی از دلایلی که ایرانی ها علاقه به خرید در بلک فرایدی دبی را دارند خرید عید است. چون به عید نزدیک میشویم و از طرفی دیگر میتوان از تخفیفات هیجان انگیزی برخوردار بو افراد زیادی علاقه به خرید از دبی را در فصل بلک فرای دی دارند. برای مشاهده تور های دبی کلیک کنید

در  بلک فرای دی دبی چه چیزی بخریم ؟

برای اکثر افراد خرید پوشاک و لوازم الکتری در زمان بلک فرایدی دبی اهمیت بیشتری دارد. اما در این که همه چیز تخفیف میخورد شکی نیست از مواد غذایی و رستوران ها گرفته تا برند های حجهانی و زنجیره ای تا حتی برند های بوتیکی یا سنتی در بازار های قدیمی همگی شامل این جشنواره جمعه سیاه میشوند.

رستوران و کافه ها در بلک فرایدی دبی

جمعه سیا تنها مختص خرید پوشاک و وسایل نیست، حداقل در دبی به این صورت نیست. کافه ها و رستوران های زیادی غذا های خوشمزه خود را در این ایام با تخفیف ارائه میدهند. سال گذشته در پالم جمیرا یا همان جزیره نخل برخی از رستوران ها تا 50 درصد هم تخفیف گذاشتند. همچنین مراکز دیگری از جمله پارک های آبی، هتل های سطح شهر و خیلی از مناطق گردشگری هم تا 70 درصد تخفیف بر خدمات خود اعمال کرده اند.

بهترین مکان ها برای خرید بلک فرای دی در دبی

ما به شما پیشنهاد میکنیم که دبی مال را قبل از هر جای دیگری دریابید زیرا اکثر برند های معروفی که احتمالا هم به دنبال آنها هستید را میتوانید در دبی ما پیدا کنید و حتی برخی از انها در حد 70 درصد هم تخفیف گذاشته اند.تخفیفیات این برند ها شامل لوازم خانه،پوشاک،لوازم تزئینی،اسباب بازی و وسایل الکتریکی است.همچنین دبی مال در ایام بلک فرایدی دارای شور و اشتیاق جمعیت زیادی از مردم است.برای شناخت بیشتر دبی مال کلیک کنید

البته فراموش نکنید برند ها معمولا تخفیفات را خیلی زودتر از خود بلک فرایدی شروع میکنند،پس برای این که عقب نمانید کمی زود تر تور خود را رزرو کنید.البته با یک سرچ کوچک متوجه میشوید که تعداد زیادی مرکز خرید برای بلک فرایدی در دبی وجود دارد اما ما به شما توصیه میکنیم که اولویت را بگذارید بر روی مراکز بزرگ و مجهز که کار شما را راحت تر میکنند.

امارات مال

دبی امارت مال
dubai emirate mall

امارات مال یکی دیگر از مراکز بزرگ خرید در دبی است که در دسته مراکز خرید مجلل قرار میگیرد;

و میتوانید حدود 30 الی 90 درصد تخفیف بر روی محصولات را در امارات مال بیابید.در سال های گذشته افراد زیادی قبل از باز شدن درب های این مرکز تجاری از صبح زود پشت در های آن منتظر می مانند.

ویژه برنامه اوتلت مال دبی برای بلک فرایدی 

مرکز خرید اوتلت مال دبی یک ویژه برنامه برای برای ایام بلک فرایدی هر سال برگزار میکند که شامل تخفیفات بسیاری میشود.

خرید آنلاین بلک فرایدی در دبی

برند های بسیاری  هستند که در روز های بلک فرایدی تحویل یک روزه دارند و حوصله مراکز خرید شلوغ دبی را ندارید میتوانید در هتل خود بمانید و به صورت آنلاین خرید کنید و همچنین از تخفیفات شگفت انگیز جمعه سیاه هم برخوردار شوید.حتی برخی از سایت ها هستند که تا 90 در صد هم بر روی محصولات خود تخفیف اعمال میکنند که این میتواند سفر شما را هیجان انگیز و لذت بخش تر کند.

چرا بلک فرای دی در دبی محبوب است؟

بلک فرای دی در دبی شور و اشتیاق فراوانی را همراه خود می آورد که باعث میشود گردشگران فراوانی را به خود جذب کند.در ادامه کمی دقیق تر به این موضوع پگرداخته ایم

قیمت پایین کالا ها

اولین و مهم ترین دلیلی که گردشگران علاقه دارند تا بلک فرای دی خود را در دبی بگذرانند،قیمت پائین کالا ها در بلک فرای دی دبی است.به همین جهت افراد زیادی علاقه به رزرو تور دبی ار ایام بلک فرای دی دارند.در این ایام لوازم الکتریکی،پوشاک،هتل ها و بسیاری دیگر از کالا ها شامل تخفیفات نمیشوند.

آب و هوای دبی در بلک فرای دی

آب و هوای دبی به شدت گرم و آفتابی است و تایم طلایی سفر به آن در فصل پائیز و زمستان است.پس بر عکس دیگر مقاصد که در بلک فرایدی آب و هوای به شدت سردی دارند،امارات بهترین آب و هوا را در این ایام دارد.هوای دبی در آذر ماه که جمعه سیاه برگزار میشود به شدت دلپذیر و بهاری است.

نزدیکی به سال نو میلادی

همه نکاتی که به شما گفتیم کنار هم قرار گرفتند که ایام بلک فرایدی بهترین و طلایی ترین زمان سفر به دبی باشد.همچنین این که سالن نو میلادی هم نزدیک است و با این که اعراب مسلمان و مذهبی هستند اما جشن های زیبایی در ایام کریسمس در دبی برگزار میشود.