در حال بارگذاری

سوالات

تماس

باشگاه

مجله

درباره ما

سایر

خانه

Loading...

آفر

هتل

سفرو

021-49976

پرواز چارتر چیست

4.3/5 - (20 امتیاز)

پرواز چارتر به معنی “کرایه کردن به صورت دربست” می باشد.

این اصطلاح در صنعت گردشگری کاربرد گسترده ای دارد و هر چیزی که بتوان به تعداد بالا اجاره کرد ، قابلیت چارتر کردن نیز دارد اعم از صندلی های هواپیما یا اتاق های هتل یا میزهای یک رستوران.

بلیط پرواز چارتر چه مزایایی دارد؟

پرواز چارتر به زبان ساده یعنی شما به جای آنکه بلیط را به صورت مستقیم از شرکت هواپیمایی تهیه کنید از یک واسطه دریافت می کنید اما این معنی هزینه بیشتر نیست بلکه پرواز چارتر معمولا قیمت پایین تری نسبت به بلیط های سازمانی دارد اما نکاتی وجود دارد که باید قبل از رزرو بلیط چارتری به آن توجه داشته باشید ، نکته دیگر این است که تاریخ رزرو بلیط های چارتری قابل تغییر نمی باشد.

چارتر کننده ها چه کسانی هستند؟

معمولا شرکت های فروش تور و سایت های بزرگی که برای ارزان تر درآمد تور خودشان دست به انجام این کار میکنند. این یعنی اگر چارتر کننده منصفی داشته باشید، هزینه پرواز بسیار برای شما به صرفه تر در میآیید!

چه چیز هایی قابل چارتر هستند؟
هر چیزی که به تعداد عمده وجود داشته باشد قابل چارتر کردن است اتوبوس ها،پرواز ها و هتل ها بخشی از چیزهایی هستند که قابل چارتر کردن میباشند.

آیا چارتر ها همان پرواز لحظه آخری هستند؟

در اکثر موقع بله؛ و باید بدانید زمانی که یک آفر فوق العاده سفر رو دریافت می کنید به این معنی است که صندلی های هواپیما پر نشده و چارتر کننده میخواهد به هر قیمتی صندلی های هواپیما را پر کند، پس بهترین کار عرضه همان بلیط با قیمت پایین تر است.

برای مشاهده آخرین آفر های سفرو کلیک کنید

پرواز چارتر در ایران

قیمت پرواز های چارتری

پروازهای چارتری اغلب قیمت پایین تری نسبت به پروازهای سازمانی دارند اما اگر ترافیک درخواست برای این نوع پروازها بالا باشد، ممکن است هم قیمت با بلیط های سازمانی و حتی بالاتر از آن ها هم باشند.

ارزان ترین قیمت بلیط چارتری

در فصل هایی از سال که تعداد مسافران کم است مثل پاییز و زمستان بلیط های چارتری به پایین ترین قیمت خود می رسند. البته در این دو فصل فقط قیمت چارترها افت پیدا نمی کند بلکه به علت کاهش آمار مسافرت، هزینه رزرو هتل ها نیز افت پیدا می کند.

قیمت بلیط چارتری برای کودکان و نوزادان:

برخلاف بلیط های سیستمی و سازمانی که هزینه آن برای نوزاد، کودک و یا بزرگسال متفاوت است بلیط های چارتری عموما به یک قیمت می باشند.

یادتان باشد در چارتر هر چه دیرتر بلیط بخرید به نفع شما خواهد بود اما در بلیط های سیستمی هر چه زودتر خرید کنید هزینه آن کمتر است.

سوالات درباره بلیط چارتری

ارزان ترین زمان خرید بلیط هواپیما چه زمانی است
در فصل های سرد سال به دلیل تعداد پایین مسافر میتوانید ارزان ترین نرخ ها را پیدا کنید.
بلیط چارتر بهتر است یا سیستمی؟
این کاملا بسته به انتخاب شما دارد که فردی هستید که برای یک سفر از چند هفته پیش برنامه میچینید و یا همیشه آماده یک موقیت خوب هستید تا چمدان خودتون رو ببندید و به سفر بروید!
آفر های ویژه سفرو چارتری هستند؟
در اکثر مواقع بله، سفرو قصد دارد تا پایین ترین نرخ بازار را ارائه کند.